ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Máte nejaký cenník? na webe alebo na zaslanie?

Z dôvodu toho, že upratovacie služby sú rôznorodé a môžu obsahovať množstvo úkonov, rôzne veľkosti upratovanej plochy, ceny vám zašleme prostredníctvom dopytu alebo sa informujte telefonicky, mailom alebo cez  formulár.

Kde všade vykonávate vaše služby, v ktorých mestách a obciach?

Pôsobíme v celom Nitrianskom kraji. Ak máte pochybnosti, či vo vašom bydlisku vykonáme upratovacie služby preverte si to - kontaktujte nás.

Poskytujete aj nejaké zľavy alebo benefity?

Pri klientoch, ktorí uzavrú s nami dohodu na pravidelné upratovanie (služby), vieme poskytnúť zľavy a ceny dohodnuť aj zmluvne. Preto neváhajte a kontaktujte nás. Mobil: 0901 709 990, mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., formulár.

Poskytujete len služby čo máte uvedené na webe?

Ak sa vami požadovaná služba na webe nenachádza, prosím preverte si (najlepšie telefonicky), či nie je náhodou v našom portfóliu upratovacích prác.

Kedy poskytujete služby alebo v akých časoch a dňoch si môžem dať upratať?

Volať a objednávať môžete cez mail, telefonicky na našom HOTLINE čísle 0901 709 990 v časoch - PO-PIA 9:00 - 18:00, SO-NE: 9:00 - 12:00. Čo sa týka upratovania na základe dohody sa budeme snažiť prispôsobiť čas vašim potrebám v režime 24/7.

© 2021 Minoritas s.r.o., Nitra, web: fg Ateliér Trnava